• +90 216 210 0 999
  • info@layerssl.com

RapidSSL

Websitenizi en hızlı ve kolay şekilde güvenli hale getirmenin yolu RapidSSL.

rapidssl Sertifikaları


RapidSSL sizlere uygun fiyat garantisi ile güvenlik sertifikası çözümleri sunmaktadır. Tüm dünya genelinde en uygun fiyat politikasını, diğer sertifika otoritelerinden daha hızlı sonuca ulaşma özelliği ile birleştirmektedir. %99+ browser uyumluluğu ve temel SSL şifreleme metoduyla güvenlikten ödün vermeden, uygun fiyat ve hızlı çözüm arayanlar için mükemmel tercih, RapidSSL olacaktır.

Sertifika Fiyat Kazanç Yayınlanma Doğrulama
RapidSSL $12.99 / 86.63TL / Yıl $3.25 Hemen Alan Adı
RapidSSL Wildcard Certificate $117.99 / 786.87TL / Yıl $29.50 Hemen Alan Adı

RapidSSL
RapidSSL 128/256 bit standart tekil Root SSL sertifikası sağlamaktadır. RapidSSL Sertifikası %99 oranında tarayıcı uyumluluğu sunmaktadır ( IE 5.01+, Netscape 4.7+ and Mozilla 1+ tarayıcıları ile pek çok bilinen tarayıcı sürümü dahildir. ) Özel hizmet bedeli ile, RapidSSL giriş seviyesindeki web siteleri için ideal çözümünüz olacaktır.
RapidSSL Wildcard Certificate
RapidSSL Wildcard Sertifikası size dilediğiniz kadar subdomain kaydınızı ( aynı domaine ait olmak şartı ile ) Rapid SSL güvencesi altına almanızı sağlar. RapidSSL Wildcard düşük maliyet ve kolay yönetim demektir. Sizde aynı domain altında çalışan dilediğiniz sayıdaki subdomaininizi bu sertifika ile güvence altına alabilirsiniz. Wildcard sertifikası ile üretilecek *.alanadınız.ızantısı şeklindeki sertifikanız ile sizde subdomainlerinizi güvenlik çemberine alın.

Powered by WHMCompleteSolution

Hesaplı

En az %10 indirim garantisi
 

Kolay

Geniş Dökümantasyon Sayesinde kurulum artık çok kolay
 

0 216 210 0 999

24/7 Uzman Desteği