• +90 216 210 0 999
  • info@layerssl.com

Comodo

Dünya üzerinde en çok tanınan SSL markalarından biri olan Comodo ile sizde güvenliğinizi maksimum düzeyde tutabilirsiniz.

comodo Sertifikaları


Comodo Sertifikaları ile %99,9+ tarayıcı uyumluluğu, hızlı sertifika üretimi ve sertifikalar içeriğinde ek olarak sunduğu alternatif site mühürleriyle sizlere tam kapsamlı hizmet sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesiyle tüm güvenlik çözümlerinizi tek başlık altında toplamanızı sağlayan Comodo ile sizde elektronik ortamdaki veri alışverişlerinizde kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Sertifika Fiyat Kazanç Yayınlanma Doğrulama
Positive SSL $19.99 / 133.31TL / Yıl $5.00 10 Dakika Alan Adı
Positive SSL Wildcard $179.99 / 1200.35TL / Yıl $45.00 10-15 Dakika Alan Adı
Positive Multi-Domain SSL $99.99 / 666.83TL / Yıl $25.00 10 Dakika Alan Adı
Instant SSL $109.99 / 733.52TL / Yıl $27.50 1 Hafta Firma
Instant SSL Pro $149.99 / 1000.28TL / Yıl $37.50 1 Hafta Firma
EV SSL $379.99 / 2534.14TL / Yıl $95.00 1 Hafta Firma

Positive SSL
Domain veya subdomaininiz için hızlı ancak değerli bir SSL sertifikası mı arıyorsunuz? O halde Comodo Positive SSL Sertifikası tam size göre! Hızlı ve güvenilir, işte bu sertifikayı özel yapanlar. Çünkü bu sertfika yalnızca bir kaç dakika içerisinde domain doğrulama methodu ile üretilerek size ulaştırıldığı gibi eşsiz Comodo markasını da beraberinde getirir. %99,3 tarayıcı uyumluluğunun yanında sunduğu mobil uyumluluk da artıları. Sizde dünyanın en büyük hacimli e-ticaret sitelerinin tercih ettiği markaya bu sertifika ile sahip olabilirsiniz.
Positive SSL Wildcard
Domain veya subdomaininiz için hızlı ancak değerli bir SSL sertifikası mı arıyorsunuz? O halde Comodo Positive Wildcard SSL Sertifikası tam size göre! Hızlı ve güvenilir, işte bu sertifikayı özel yapanlar. Çünkü bu sertfika yalnızca bir kaç dakika içerisinde domain doğrulama methodu ile üretilerek size ulaştırıldığı gibi eşsiz Comodo markasını da beraberinde getirir. %99,3 tarayıcı uyumluluğunun yanında sunduğu mobil uyumluluk da artıları. Sizde dünyanın en büyük hacimli e-ticaret sitelerinin tercih ettiği markaya bu sertifika ile sahip olabilirsiniz..
Positive Multi-Domain SSL
Sizinde birden çok domaininizi hızlı şekilde tek bir sertifika ile güvenlik çemberine almaya ihtiyacınız varsa, Comodo Positive Multi-Domain SSL tam size göre bir seçim. Bu sertifika sayesinde 100 adete kadar domaininizi güvenlik çemberinize dahil edebilirsiniz, üstelik yalnızca birkaç dakikada. Giriş seviyesindeki e-ticaret siteleriniz için tek bir sertifika ile çözüme ulaşmanız bu kadar kolay.
Instant SSL
Instant SSL Sertifikası size müşterilerinize ait bilgilerin internet ortamında iletiminde güvenli bir ortam sunmaktadır. Böylelikle bilgiler olması gereken dışında bir alana aktarılamaz ve değiştirilemez. Bu özelliği ile Instant SSL Sertifikası size güven duyan müşteriler ve daha çok ziyaretçi kazandıracaktır.
Instant SSL Pro
Instant SSL Pro Sertifikası size müşterilerinize ait bilgilerin internet ortamında iletiminde güvenli bir ortam sunmaktadır. Böylelikle bilgiler olması gereken dışında bir alana aktarılamaz ve değiştirilemez.Bu özelliği ile Instant SSL Pro Sertifikası size güven duyan müşteriler ve daha çok ziyaretçi kazandıracaktır.
EV SSL
EV SSL Sertifikası size yüksek şifreleme seviyesi, güvenlik sunarken; ziyaretçilerinize sağladığı yeşil bar ile maksimum güvenilir imajınızı sunmaktadır. Bilinen tüm tarayıcılar ile en yüksek uyumluluk oranına sahiptir.

Powered by WHMCompleteSolution

Hesaplı

En az %10 indirim garantisi
 

Kolay

Geniş Dökümantasyon Sayesinde kurulum artık çok kolay
 

0 216 210 0 999

24/7 Uzman Desteği