• +90 216 210 0 999
  • info@layerssl.com

Certum

Online güvenliğin tanınmış markalarından biri olan Certum'un geniş yelpazesi ile sizde esnek ve uygun fiyatlı güvenlik çözümlerine kavuşabilirsiniz.

certum Sertifikaları


Certum Güvenlik Sertifikalarını kullanarak web siteniz üzerinde güvenilir bir ortam oluşturabileceğiniz gibi, aynı zamanda güvenli elektronik haberleşme ve güvenli elektronik dosya paylaşımı sistemleri de oluşturabilirsiniz. Elektronik posta ve dosya paylaşım işlemlerinizde sizlere uygun fiyatlarda hizmet sunma garantisini veren Certum ile güvenliğinizi maksimum seviyede tutabilirsiniz.

Sertifika Fiyat Kazanç Yayınlanma Doğrulama
CERTUM Basic ID Certificate $19.99 / 133.31TL / Yıl $5.00 10 Dakika Alan Adı
CERTUM Professional ID Certificate $39.99 / 266.69TL / Yıl $10.00 10 Dakika Alan Adı
CERTUM Enterprise ID Certificate $59.99 / 400.07TL / Yıl $15.00 10 Dakika Alan Adı

CERTUM Basic ID Certificate
Certum'dan Basic ID Sertifikası, elektronik ortam yazışmalarınız ve paylaşımlarınız için örneğin email ve dosyalarınız için hızlı bir güvenlik çözümü. Bu sertifika kullandığı genel anahtar şifrelemesi ile epostalarınızın ve dosyalarınızın yalnızca ulaşması gereken adres tarafından anlamlı olmasını sağlayarak güvenli şekilde elektronik iletişiminizi sağlamaktadır.
CERTUM Professional ID Certificate
Professional ID Sertifikası, Basic ID ürününün premium versiyonudur. Bu sertifika ile sertifika kullanıcısının elektronik kimliği, email adresi ve şirket bilgileri kontrol edilerek şifrelenmektedir.
CERTUM Enterprise ID Certificate
Enterprise ID Sertifikası en yüksek seviye elektronik ortam güvenlik sertifikasıdır. Aynı zamanda finansal olarak da en sağlam Certum sertifikası olma özelliğini taşımaktadır. Firmanızda elektronik ortamda paylaşımı, iletimi hassas olan dökümanlarınız bulunuyorsa bu sertifika tam size göre! Bir önceki CERTUM sertifikalarının tüm özelliklerini içermekle birlikte güçlü finans desteği ve elektronik mührü ile sizin için en uygun çözüm olacaktır.

Powered by WHMCompleteSolution

Hesaplı

En az %10 indirim garantisi
 

Kolay

Geniş Dökümantasyon Sayesinde kurulum artık çok kolay
 

0 216 210 0 999

24/7 Uzman Desteği