• +90 216 210 0 999
  • info@layerssl.com

İptal ve İade Koşulları


Layer Sistem Ticaret Limited Şirketi (bundan sonra Layer Sistem olarak olarak anılacaktır) tarafından layerssl.com web sitesi üzerinden satışa sunulan ürün ve servislere ilişkin iptal ve iade süresi bu belge ile sağlanmaktadır. Ürün ve hizmetlerin sipariş ve ödeme işlemlerinin tamamlanması ile bu koşulları kabul etmiş sayılmaktasınız.

1-) İade Koşulları


Layer Sistem tarafından layerssl.com adresi üzerinden satın alınan ürün ve servisler için ilgili detaylarda iade garantisi ibaresinin yer alması ile hizmetin iade edilebilirliği belirlenmektedir.

İade garantisi sağlanmış ürün ve servisler için iade süresi 15 gün şeklinde belirlenmiştir. Sipariş ve ödemenin tamamlandığı gün 1. Gün olarak sayılmak koşulu ile takip eden 15. Gün mesai saati sonuna kadar (saat 18:00’a kadar) hizmetin iadesi yapılmaktadır.

2-) İade Kanalı


Satın alınmış ürün ve servis için iade işlemleri yalnızca ödemenin yapıldığı kanala gerçekleştirilmektedir. Bu ödeme yöntemleri ise sipariş adımları esnasında belirtilmiş olup, Paypal, Havale/Eft, online kredi kartı şeklindedir.

3-) İade Dönemi


İadesi yapılacak olan hizmete ait fatura müşterinin adresine Layer Sistem tarafından gönderilmiş ise, müşteriden kendisine bir iade faturası kesmesi talep edilecek ve iade faturasının ulaşmasının ardından iade işlemleri başlatılacaktır.

İadesi yapılacak olan hizmete ait fatura müşterinin adına kesilmiş ancak postaya verilmek üzere beklemede ise fatura Layer Sistem tarafından iptal edilerek, iade işlemleri başlatılacaktır.

4-) İadeye Engel Teşkil Edecek Durumlar


Layer Sistem layerssl.com web sitesi üzerinde satışa sunduğu ürün ve hizmetlerinde birleştirmeler sağlayarak paketler oluşturulabilir. Bu paketler içerisinde hizmet olarak verilmiş olan “Sertifika Kurulum Hizmeti” şeklinde belirtilen hizmet bedellerinin iadesi yapılmayacaktır.

Satışı tamamlanan ve 15 Günlük iade sürecinin tamamlamış ürün ve hizmetlerin iadesi yapılmayacaktır.

5-) İhtilaf Durumları


Layer Sistem tarafından layerssl.com adresi üzerinden satışa sunulan ürün ve hizmetlere ait iade süreçlerinde oluşabilecek ihtilaf durumlarında yetkili mahkemeler İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri’dir.

Powered by WHMCompleteSolution

Hesaplı

En az %10 indirim garantisi
 

Kolay

Geniş Dökümantasyon Sayesinde kurulum artık çok kolay
 

0 216 210 0 999

24/7 Uzman Desteği