• +90 216 210 0 999
  • info@layerssl.com

Gizlilik Sözleşmesi


Bu gizlilik sözleşmesi Layer Sistem Ticaret Limited Şirketi tarafından layerssl.com’un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler layerssl.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

Ip adresinizi sistemlerimizde oluşabilecek sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. Ip adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (ad-soyad, telefon, e-posta adresi vb.) gibi istenilen tüm bilgileri belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için hizmet bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve gerekli duyulan diğer durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerekli durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler istenildiği durumda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi veya kişiye özel içerik hazırlanması amacıyla kullanılacaktır.

Sitemiz üzerinden üçüncü parti sitelere bağlantılar bulunabilir. Layerssl.com web sitemiz üçüncü parti bağlantıların gizlilik koşullarından sorumlu değildir.

Güvenlik


Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini sağlamak amacıyla firmamız tarafından uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır ;

  • 1. SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli kredi kartı bilginiz bankamıza iletilmektedir.
  • 2. Kredi kartı numaranız kesinlikle tam olarak sistemimize kaydedilmemektedir. İşlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranız yalnızca bankaya bildirilerek ödemenin tahsil edilmesi amacıyla kullanılmaktadır.
  • 3. Sitemiz dünya standartlarında kabul görmüş Linux Tabanlı işletim sistemi ile desteklenmektedir. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir soruna neden olmaması adına güncel olarak takip edilmektedir.
  • 4. Web sitemizin yayınlanmakta olduğu network sistemleri üzerinde gerekli güvenlik önlemleri dünya standartları ölçüsünde alınmakta olup, güncel gelişmeler takip edilerek uygulanmaktadır.

Kullanıcılarımız web sitemiz üzerinden ilettiği kişisel irtibat bilgilerini diledikleri zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Powered by WHMCompleteSolution

Hesaplı

En az %10 indirim garantisi
 

Kolay

Geniş Dökümantasyon Sayesinde kurulum artık çok kolay
 

0 216 210 0 999

24/7 Uzman Desteği