• +90 216 210 0 999
  • info@layerssl.com

Hizmet Sözleşmesi


1-) Taraflar

İş bu sözleşme, Layer Sistem Ticaret Limited Şirketi (Atatürk Mah. Vedat Günyol Cad. No:46 R D:7 Ataşehir/İstanbul )’ne ait (bundan sonra Layer Sistem olarak anılacaktır) web sitesi www.layerssl.com üzerinden Layer Sistem ürün ve servislerini satın almak suretiyle sitede yer alan ilgili form ile bilgileri alınan gerçek veya tüzel kişi (bundan sonra Müşteri olarak anılacaktır) arasında aşağıda belirtilen şekil ve şartlar dahilinde kabul edilmiştir.

Bu sözleşmeyi elektronik olarak kabul etmeniz bu sözleşmeyi ve beraberinde işbu sözleşmeye referans olarak ilave edilmiş www.layerssl.com isimli web sitesinde yer alan kurumsal politikaları ve/veya sözleşmeleri/koşulları okuduğunuz, anladığınız, mutabık olduğunuz ve bu sözleşme hükümlerinin tarafınız için bağlayıcı olduğunu kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

2-) Sözleşmenin Yürürlüğe Girişi ve Süresi

Müşteri’nin Layer Sistem’e siteden online hizmet başvurusu yapması, akabinde hizmetin aktivasyonu ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir. Müşteri’nin hizmet ödemelerini yapmak suretiyle aboneliğinin devamı süresince geçerliliğini koruyacaktır.

3-) Hizmetin Tanımı

Layer Sistem’in Müşteri’ye vermiş olduğu hizmet temel olarak, Müşteri’nin internet ortamında kullanabileceği formatta hazırlanmış Güvenlik Sertifikası hizmetidir.

a) Layer Sistem dünya genelinde Güvenlik Sertifikası ana üreticisi olmayıp, farklı markalar ile çeşitlendirilmiş sertifikaların internet ortamında satıcısı (ara sağlayıcısı) rolündedir. Bu nedenle sağladığı hizmetlerin içeriği ve detaylarından sorumlu tutulamaz.

b) Müşteri bu hizmet(ler)i kullanarak burada belirtilen şart ve koşullar ile sitede yayınlanan tüm Layer Sistem politika ve prosedürlerine uymayı kabul etmiş sayılır.

c) Müşteri, Layer Sistem tarafından sağlanmış site üzerinden satın aldığı ürünlerde Layer Sistem kaynaklı olmayacak bazı kesintiler oluşabileceğini kabul etmiş sayılır.

d) Layer Sistem tarafından sağlanan sitede yer alan ürünler satın alım esnasında belirtilen isme özel kullanımı için tasarlanmıştır. Müşteri tarafından satın alım ve hizmet aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra hizmette değişiklik talep etme hakkı bulunmamaktadır.

4-) Müşteri’nin Yükümlülükleri

a) Müşteri, Layer Sistem müşterilerine, ticari itibarına ve saygınlığına zarar verecek davranışlarda bulunamaz. Bunun gibi durumlarda Layer Sistem anlaşmayı fesih etme hakkını saklı tutar.

b) Müşteri, işbu sözleşmeyi imzalamakla site üzerinden satın aldığı hizmetleri kullanacağı ortamlarda kanunlarca belirtilmiş, yönetmeliklerce detaylandırılmış yükümlülüklerini getireceğini kabul etmiş sayılır. Müşteri Layer Sistem ‘in hizmetlerini kullanarak oluşturabileceği durumlara karşın her türlü hak talebinde Layer Sistem’in zarar ve ziyanını temin edeceğini ve gördüğü zarar ve ziyanı tazmin edeceği konusunda mutabıktır.

c) Müşteri, sağlanan güvenlik sertifikalarını kanunlarca yasaklanmış ürün ve hizmetlerin satıldığı web sitelerinde ve dijital ortamlarda kullanmayacağını kabul etmiş sayılır.

d) Hizmet talebinde bulunan her kim olursa olsun Layer Sistem hizmet vermeyi reddetme hakkını saklı tutar.

e) Müşteri, Layer Sistem üzerinden sağladığı hizmetlere yönelik taleplerinde 48 saat içerisinde cevap alabileceğini kabul etmiş sayılır.

f) Müşteri, hizmet kullanımlarına, hizmet içeriklerine dair Layer Sistem tarafından gönderilen epostaları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Müşterinin ilgili sayfalar üzerinde Layer Sistem e ilettiği eposta adresini takip etmek, eposta adresini güncel tutmakla yükümlüdür.

5-) Ücret ve Ödeme

a) Müşteri, Layer Sistem hizmetleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri ödemeyi taahhüt eder. Ücretler ilk sipariş ile peşin olarak tahsil edilir ve aksi belirtilmediği sürece dönem sonunda otomatik olarak kapatılır.

b) Layer Sistem, Müşteri’nin banka havalesi yolu ile ödemeyi seçmesi durumunda sitede belirtilmiş olunan Layer Sistem’e ait banka hesabına, başvuru sırasında Müşteri bilgilerinde belirtilen kişi yada kurum adına açılmış hesaptan 7 (yedi) takvim günü içerisinde havalenin gerçekleşmesi sonucu Layer Sistem hizmet aktivasyonunu yapar ve Müşteri’yi bilgilendirir. Banka Havalesi/EFT metodu ile yapılan ödemelerde, ödeme açıklamasında sipariş kodunun belirtilmesi gerekmektedir. Ödemelere ait tüm masraflar Müşteri’ye aittir.

c) Layer Sistem tarafından sağlanan sitede yer alan hizmetlerde süre bitimi öncesinde ödemesi yapılmayan hizmetler müşteriye bildirilmiş son kullanım tarihinde otomatik olarak silinir.

6-) Sözleşmenin Geçerliliği, Aykırılık ve Feshi

a) Layer Sistem istediği zaman, bildirimde bulunmaksızın hizmet politikalarını ve sözleşmelerini revize etme hakkını saklı tutar. Müşteri Layer Sismte hizmetlerini kullanmaya devam ederek Site’de belirtilen ve zaman zaman değişebilen Sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır.

b) Müşteri’nin bu sözleşmede veya tüm Layer Sistem politika ve sözleşmelerinde belirtilen şartları ihlal etmesi durumunda, Layer Sistem, Müşteri’ye sağlanan servisleri önceden haber vermeden sonlandırabilir ve/veya sözleşmeyi fesih edebilir. Bu durumda, Müşteri’nin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez.

c) Müşteri’nin hizmetlerle ilgili tahsilatlarının gerçekleştirilememesi durumunda, Layer Sistem sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, Müşteri’nin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez.

7-) Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu sözleşmenin uygulanması ve yorumlanmasından kaynaklanan her türlü ihtilafta İstanbul Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

Powered by WHMCompleteSolution

Hesaplı

En az %10 indirim garantisi
 

Kolay

Geniş Dökümantasyon Sayesinde kurulum artık çok kolay
 

0 216 210 0 999

24/7 Uzman Desteği