• +90 216 210 0 999
  • info@layerssl.com

Kullanım Koşulları


Bilgilendirme : Web sitemizi kullanmadan önce kullanım koşullarımızı lütfen dikkatlice okuyunuz. Bu web sitesini ve/veya içeriğini kullanmanız durumunda kullanım koşullarını okuduğunuz, anladığınız ve kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız web sayfamızı kullanmamanızı rica ederiz.

1-) Layerssl.Com Web Sitesi


Bu web sitesi Layer Sistem Ticaret Limited Şirketi (bundan sonra Layer SSL olarak anılacaktır) tarafından genel promosyonel amaçlı olarak hazırlanmıştır. Web sitesi Layer SSL tarafından servis ve ürünlerini ziyaretçilerine tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yönetilmektedir. Web sitesinin kullanımı burada belirtilen koşullara bağlı olup, bu koşullar Layer SSL tarafından haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu nedenle web sitesini her ziyaretinizde kullanım koşullarında herhangi bir değişiklik olması durumuna karşın kontrol etmenizi öneririz.

2-) Web Sitesinin Kullanımı


Layerssl.com web sitesi kişisel ve dahili kullanımınız için olduğu gibi sunulmuştur. Web sitesinde yer alan herhangi bir bölümü kişisel veya dahili şirket/kurumlar için indirebilir, görüntüleyebilir,yeniden düzenleyebilir veya yazdırabilirsiniz ; ancak hiçbir şekilde modifiye edemezsiniz, kopyalayamazsınız, dağıtımını yapamazsınız,yeniden oluşturamazsınız,yayınlayamazsınız,lisanslayamazsınız veya içeriğindeki hiçbir ürünü Layerssl.com’un bilgisi haricinde pazarlamasını yapamazsınız. Web sitesi içeriği hiçbir yolla kanunsuz,karalayıcı ve tehdit amaçlı olarak kullanılamaz. Web sitesi üzerinden Layer SSL’e gönderdiğiniz bilgiler için herhangi bir ücret talebinizin olmadığını ve geri alınamaz lisans sağladığınızı garanti etmiş olursunuz. Layer SSL’e bilgi göndererek, gönderdiğiniz bilginin doğru olduğunu ve herhangi bir üçüncü partinin haklarını ihlal etmeyeceğini garanti etmiş olursunuz.

3-) Layer SSL Servis ve Ürünleri


Layer Sistem Ticaret Limited Şirketi’ne ait bütün web siteleri üzerinde farklı ürünler ve servisler sunulmaktadır ; her biri ek şartlar ve kullanım koşullarına bağlıdır. Ek şartlar ve kullanım koşulları ürün ve servislerin kullanımına başvurulduğunda belirtilir (Hizmet Sözleşmesi olarak adlandırılır.) Bu kullanım koşulları, Hizmet Sözleşmesini değiştirmez veya tamamlayıcı görevi görmez, sadece web sitesinin kullanımı ve içeriği ile ilgilidir. Ürünler ve servisler ile ilgili sorular Layer SSL birimine yönlendirilmelidir. Bu web sitesindeki hiçbir şey ürün veya servisler ile ilgili bir garanti veya temsil olarak yorumlanmamalıdır, sadece ilgili Hizmet Sözleşmesinde kesin olarak belirtilen garanti ve temsiller göz önüne alınmalıdır.

4-) Mülk Hakları


Layerssl.com web sitesindeki bütün içerik Layer Sistem Ticaret Limited Şirketi’ne aittir. Layer SSL markasını, logosunu veya diğer içeriklerini bilgi ve rızası olmadan kullanamazsınız. Layerssl.com web sitesi üzerinden üçüncü partiler tarafından yönetilen web sitelerine bağlantılar olabilir. Bu bağlantılar uygunluk esaslarına göre verilir ve Layerssl.com tarafından onaylanmaz, kontrol edilmez,izlenmez veya içeriğini onaylamaz. Layerssl.com bu gibi bir bağlantı kullandıktan sonra üçüncü partilerden gelebilecek zararlardan sorumlu değildir.

5-) Feragat İzni


Layerssl.com ; web sitesi, içeriği, bağlantıları veya sunulan tüm bilgiler için hiçbir garanti vermez veya temsil sunmaz. Web sitesi olduğu gibi sunulmaktadır ve kesin olark açık veya ima yoluyla belirtilen garantiler kabul edilmemektedir. Bu Feragatname pazarlanabilir, belirli bir amaca uygun ve ihlal ile ilgili bütün garantileri içermektedir. Web sitesinin içeriği ve kullanımıyla ilgili tamamen kullanıcı sorumludur. Web sitesi kullanıyla ilgili oluşabilecek sorunlarda Layerssl.com ve sahibi Layer Sistem Ticaret Limited Şirketi sorumlu değildir. Oluşabilecek taleplerde tüm haklardan feraget ettiğinizi kabul etmiş olursunuz. Layerssl.com doğrudan, dolaylı, özel, bağlı veya kazara olan hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu feragatname ve yükümlülükleri ile ilgili kısıtlamalar kanun tarafından izin verilen maksimum kapsama göre uygulanmalıdır.

6-) Tazminat


Web sitesi üzerindeki herhangi bir bağlantıyı kullanmanız veya web sitesini kullanarak gönderdiğiniz herhangi bir içerik de dahil olmak üzere, web sitesini kullanmanızdan ötürü doğacak üçüncü parti sorunlarıyla ilgili Layer Sistem Ticaret Limited Şirketi’nin dokunulmaz olduğunu ve suçsuz olduğunu kabul etmiş olursunuz.

7-) Gizlilik


Layerssl.com toplanmış kişisel bilgilerin kullanımı ile ilgili bir gizlilik politikası benimsemiştir. Bu konuda belirlenen gizlilik politikasını lütfen okuyun. Layerssl.com ‘ a site üzerinden ziyaretçilerin gönderdiği bilgiler gizli, özel, illegal, tehditkar, iftira içeren, spam içeren, müstehcen veya üçüncü partilerin mülk haklarını tanımayan içerik gönderemezsiniz.

8-) Genel


Bu şartlardan herhangi birinin yetkili bir mahkeme tarafından geçersiz kılınması halinde, geçersiz kılınan şart veya şartlar geri kalan şartlardan ayrılır; geri kalan şartların kullanılabilirliği ve geçerliliği etkilenmez. Web sitesinin kullanımı ile ilgili herhangi bir yasal eylem veya işlem İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Müdürlüklerinde başlatılmalıdır. Web sitesi veya kullanım koşullarına ilişkin tüm sorular destek[at]layerssl.com eposta adresine iletilmelidir.

Powered by WHMCompleteSolution

Hesaplı

En az %10 indirim garantisi
 

Kolay

Geniş Dökümantasyon Sayesinde kurulum artık çok kolay
 

0 216 210 0 999

24/7 Uzman Desteği